Twiter da Paylaş
Facebook da Paylaş
Bize Ulaşın E Mail : info@technobilgi.net
  ANASAYFA BİLGİSAYAR MOBİL YAZILIM VİDEOLAR GÜNCEL OYUN KONSOL GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ
 
 
Mobil Haberler
   

Apple, 2019’da üç kameralı bir iPhone’u tanıtabilir

08.05.2018 19:10:05
TbNet

Apple, yeni bir rapora göre 2019'da üç kameralı bir iPhone yayınlayabilir. Şirketin mevcut dizisi ile hem iPhone 8 Plus hem de iPhone X, şirketin çift kamera kurulumuna sahipken, daha küçük iPhone 8 daha geleneksel bir fotoğraf makinesine sahip. Ancak yeni bir rapora göre, bu durum gelecek yıl değişebilir.
 
Yeni bilgiler Apple'ın 2019'da en az bir üçlü kameralı cep telefonu piyasaya süreceğini iddia ediyor. Bu, muhtemelen en üst seviye ikinci nesil iPhone X Plus. Kurulumun gerçekte ne olacağı ile ilgili olarak, rapor oldukça belirsizdir, ancak önceki bilgiler, lenslerden en az birinin 12 megapiksel çözünürlüğe sahip olacağını iddia etmiştir. Ek olarak, optik görüntü sabitleme de mevcut olmalı, kombine sensörler ise Huawei'nin mevcut amiral gemisi P20 Pro gibi 5x zum yeteneğine sahip olacak. Bununla birlikte, üçüncü merceğin hangi yeni özelliği getireceği açık değil. Ne de olsa Apple, görüntü detaylarını artırmak için Huawei benzeri tek renkli bir lens kullanmayı seçebilir veya LG'nin son amiral gemilerinde görüldüğü gibi geniş açılı bir sensör kullanmayı tercih edebilir. Alternatif olarak, şirket rekabetten daha iyi ayırt edebilecek yepyeni bir sensör çeşidi seçmeyi tercih edebilir.

Şirketin üçlü kamera kurulumuna yönelik potansiyel geleceği, Huawei P20 Pro'nun bir sonucu olarak görünüyor. Sonuçta, kurulumun arkasındaki pazarlama potansiyeli ve donanım kabiliyetleri, tüketicilerle açık bir şekilde vurulduğunu kanıtlıyor - Huawei'nin amiral gemisi satışları, geçen yılki Batı Avrupa'daki P10 Plus'a kıyasla% 316 arttı.

Yine de, bu noktada Apple’ın planları kolaylıkla değişebilirdi. Bununla birlikte, 2018 dizisine gelince, detaylar biraz daha somut görünüyor. Özellikle, Silikon Vadisi'nde bulunan devin, iki amiral gemisi OLED modeli ve daha ucuz bir LCD rulman çeşidi ile Eylül ayında iPhone X ile piyasaya sürdüğü yeni tasarım felsefesini tam olarak benimsemesi bekleniyor.

 

   << Önceki sayfa
 

 EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  KURUMSAL
Hakkında
Künye
Gizlilik Politikası
İletişim
 
  KATEGORİLER
BİLGİSAYAR
MOBİL
YAZILIM
VİDEOLAR
GÜNCEL
OYUN KONSOL
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ
 
  İLETİŞİM
Her türlü soru, reklam ve önerileriniz için info@technobilgi.net adresinden bize ulaşabilirsiniz. En geç 24 saat içinde tarafınıza geri dönüş yapılmış olur
  TECHNO TUBE VİDEOLAR
 


Copyright © 2016 www.technobilgi.net
DMCA.com Protection Status