Twiter da Paylaş
Facebook da Paylaş
Bize Ulaşın E Mail : info@technobilgi.net
  ANASAYFA BİLGİSAYAR MOBİL YAZILIM VİDEOLAR GÜNCEL OYUN KONSOL GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ
 
 
Mobil Haberler
   

Samsung Galaxy J7 Duo, ön taraftaki LED flaşı ile sızdırıldı

20.07.2018 12:10:37
TbNet

Samsung Galaxy J7 Duo hakkındaki son raporlar, akıllı telefonun asal bir zaman için neredeyse hazır olduğunu gösteriyor. Güney Koreli dev, telefon rehberini web sitesinde zaten yüklediğinden, Galaxy J7 Duo'nun resmi görevine geçmesi sadece bir zaman meselesi.

Bugün, telefonun ön kısmını gösteren bir görüntü Çin'den sızdırıldı. Resim, ön taraftaki LED flaş ve parmak izi sensörünü barındırmak için kullanılan ev düğmesi gibi önceden bildiğimiz bazı ayrıntıları doğruluyor.

Galaxy J7 Duo kesinlikle Samsung'un sıradışı cihazlarından biri. Çünkü bir çift kameralı kurulum (13MP + 5MP) ile geliyor, bu özellik el cihazı üreticisinin genellikle son teknoloji ürünü cihazlar için kaydettiği bir özellik. Telefonun özelliklerinin geri kalanı tamamen orta menzil: Exynos 7885 işlemci, 5 inç HD (720p) ekran ve 3GB RAM.

Bir diğer olumlu yanı ise, Android 8.0 Oreo'nun kutudan çıkması. Samsung Galaxy J7 Duo'nun Hindistan'da piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak başka bir isim altında başka ülkelerde de  piyasaya sürmesi bekleniyor.  << Önceki sayfa
 

 EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  KURUMSAL
Hakkında
Künye
Gizlilik Politikası
İletişim
 
  KATEGORİLER
BİLGİSAYAR
MOBİL
YAZILIM
VİDEOLAR
GÜNCEL
OYUN KONSOL
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ
 
  İLETİŞİM
Her türlü soru, reklam ve önerileriniz için info@technobilgi.net adresinden bize ulaşabilirsiniz. En geç 24 saat içinde tarafınıza geri dönüş yapılmış olur
  TECHNO TUBE VİDEOLAR
 


Copyright © 2016 www.technobilgi.net
DMCA.com Protection Status