Twiter da Paylaş
Facebook da Paylaş
Bize Ulaşın E Mail : info@technobilgi.net
  ANASAYFA BİLGİSAYAR MOBİL YAZILIM VİDEOLAR GÜNCEL OYUN KONSOL GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ
 
 
Mobil Haberler
   

Xiomi oyuna özel telefon hazırlığında

20.07.2018 12:10:50
TbNet

Xiaomi tarafından desteklenen Black Shark oyun telefonu, yeni bir taslakta çevrimiçi görünüyor. Xiaomi destekli OEM, yeni oyun akıllı telefonunun 13 Nisan Cuma gününü piyasaya süreceğini doğruladı ve şimdi yeni bir taslak nedeniyle tasarım elemanlarının bir kısmı şirket tarafından onaylandı.

Görüntüde görüldüğü gibi, Black Shark Phone, cihazın üst ve alt taraflarının geleneksel akıllı telefonlardan çok daha açısal olduğu bir X şeklini almaya ayarlanmış gibi görünüyor. Aslında, cihazın çerçevesi üzerinde toplamda sekiz taraf özellikli. Bu nedenle şirket, anten bantlarını hem üst hem de alt köşelere dahil etmeyi seçti, yani dört anten grubu dahil olacak - bu OEM antenini ilk defa sunan Çin OEM cihazı. Saat yönünde başlayarak, sol üst köşede GPS ve Wi-Fi antenlerine, sağ taraftakiler ise LTE için ayrılacak. Aşağıya doğru hareket eden Wi-Fi MIMO için sağ taraftaki anten olacak ve sol modül LTE'ye bir kez daha adanacak. Şimdi, bu sadece bir taslak olsa da, Black Shark'un kendisi daha sonra doğruluğunu teyit etti, bu da düzenin bir kullanıcının cihazı kavraması durumunda bile sinyal alımının iyileştirilmesine yardımcı olması gerektiğini belirtti.

Diğer ayrıntılara gelince, Black Shark telefonun Qualcomm'un high-end Snapdragon 845 yongasıyla birlikte teslim edildiği doğrulandı. Bu arada 8GB'lık bir RAM'in de eşlik etmesi bekleniyor. . Tüm bunlara ek olarak, kısa bir süre önce AnTuTu listelerinde 32GB'lık bir dahili depolama alanı belirlendi; bu arada ekran 18: 9 en-boy oranına ve 2,160 x 1,080 piksel çözünürlüğe sahip olacak.

Bir yazılım notunda, Android 8.1 Oreo'nun, kutuya, içerisine dahil edilmek üzere ayarlanmış bir dizi MIUI özelliği ile doğru bir şekilde gönderilmesi bekleniyor. Ne yazık ki, fiyatlandırma açısından, Xiaomi destekli şirket tarafından geçen yılki Razer Phone ile rekabet etmesine rağmen hiçbir şey onaylanmadı. Yine de, JD.com'un önümüzdeki üç yıl boyunca Black Shark cihazları için resmi çevrimiçi perakendeci olarak hizmet edeceği açıklandı.  << Önceki sayfa
 

 EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  KURUMSAL
Hakkında
Künye
Gizlilik Politikası
İletişim
 
  KATEGORİLER
BİLGİSAYAR
MOBİL
YAZILIM
VİDEOLAR
GÜNCEL
OYUN KONSOL
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ
 
  İLETİŞİM
Her türlü soru, reklam ve önerileriniz için info@technobilgi.net adresinden bize ulaşabilirsiniz. En geç 24 saat içinde tarafınıza geri dönüş yapılmış olur
  TECHNO TUBE VİDEOLAR
 


Copyright © 2016 www.technobilgi.net
DMCA.com Protection Status