Twiter da Paylaş
Facebook da Paylaş
Bize Ulaşın E Mail : info@technobilgi.net
  ANASAYFA BİLGİSAYAR MOBİL YAZILIM VİDEOLAR GÜNCEL OYUN KONSOL GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ
 
 
Mobil Haberler
   

Bazı iPhone X sahipleri, kulaklık hoparlöründen cızırtı geldiğini söylüyor

04.12.2017 12:37:49
TbNet

IPhone X, daha önce bir Apple akıllı telefonunda görmediğimiz iyi bir teknoloji paketi içeriyor. Cupertino'nun 1.000 $ 'lık amiral gemisi, OLED ekran, neredeyse çerçevesiz tasarımı, yeni Face ID kimlik doğrulama sistemi ve iOS 11'in benzersiz bir özellik sunan ilk iPhone'dur.

Mevcut yeni şeyler göz önüne alındığında, bazı iPhone X sahiplerinin lansman sırasında karşılaştıkları haberler  şaşırtıcı değil. Bu konulardan bir tanesi, ahizenin OLED panelinin dış kenarına doğru yeşilimsi bir çizgi şeklinde geldi. Sorun  can sıkıcı olsa da, az sayıda cihaz etkilenmiş gibi görünüyor ve endişe duyan müşteriler, Apple Store'daki arızalı birimlerinden birinin ücretsiz değiştirilmesini sağlayabileceğini bildiriyorlar. Bununla birlikte, yeni teknolojiye ilişkin sorunların, ilk uygulayıcıları rahatsız eden tek sorun olmadığı görülüyor.

Reddit ve Twitter'daki raporlara göre, bazı iPhone X ünitelerinde kulaklık hoparlöründen çıkan "sersemletici" veya "çatırdayan" sesler var. Görünüşe göre çatırtıyı öncelikle yüksek ses seviyelerinde duyabiliyor ve multimedya oynatırken veya insanları hoparlöre bağlarken olduğu gibi çeşitli durumlarda ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Lansmanda, iPhone 8 de benzer bir "tıklama" sesi sorunu yaşıyordu, ancak sesli görüşmeler sırasında ortaya çıktı ve Apple tarafından bir iOS güncellemesi ile hızla çözüldü.

Bu problem aynı zamanda iPhone X ünitelerinin çok küçük bir yüzdesi üzerinde mevcut gibi görünüyor. Yine de, etkilenenlerden biri olmanız durumunda, mümkün olan en kısa sürede Apple ile bağlantı kurup yenisini almayı öneririz.

KAYNAK  << Önceki sayfa
 

 EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  KURUMSAL
Hakkında
Künye
Gizlilik Politikası
İletişim
 
  KATEGORİLER
BİLGİSAYAR
MOBİL
YAZILIM
VİDEOLAR
GÜNCEL
OYUN KONSOL
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ
 
  İLETİŞİM
Her türlü soru, reklam ve önerileriniz için info@technobilgi.net adresinden bize ulaşabilirsiniz. En geç 24 saat içinde tarafınıza geri dönüş yapılmış olur
  TECHNO TUBE VİDEOLAR
 


Copyright © 2016 www.technobilgi.net
DMCA.com Protection Status