Twiter da Paylaş
Facebook da Paylaş
Bize Ulaşın E Mail : info@technobilgi.net
  ANASAYFA BİLGİSAYAR MOBİL YAZILIM VİDEOLAR GÜNCEL OYUN KONSOL GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ
 
 
Yazılım Haberleri
   

Geliştirici hesabı olmadan iOS 11 Beta nasıl yüklenir

14.07.2017 12:20:39
TbNet

Apple'ın WWDC 2017 etkinliğinde duyurduğu yeni sürüm iOS 11 duyuruldu, iOS 10 tasarımı üzerine inşa edilmiş, Baştan aşağı yenilenmedi ama güzel değişimler göze çarpıyor, özellikle Kontrol Merikezi bu yenilikten nasibini aldı, çok uzun sürenden sonra Hücresel Veri Kontrol Merkezinde yerini aldı, Çok kısa süre sonra ilk Beta sürümü Geliştiriciler için yayınlandı, ama gelişitiri olmayanlar için bekleme süresi belli değil, Eğer sizde Geliştirici olmadan bu güncellemeyi hemen denemek istiyorsanız iPhone üzerinden aşaüğıdaki adımları takip ederek yeni iOS 11'in ilk sürümü Beta 1 deneyenilirsiniz, Öncelikle iTunes üzerinde Yedek Almayı Unutmayın !!! 

- Adım 1 : Buradaki linke iPhone veya iPad üzerinden tıklayarak başlayın.

- Adım 2 : Linke tıkladığınızda; açılan pencereden iPhone/iPad, Apple Watch ve Vazgeç seçenekleri çıkacak. Burada iPhone/iPad seçeneğini seçin.

- Adım 3 : iPhone/iPad seçeneğini seçtikten sonra; "iOS Beta Software Profile" iPhone veya iPad'e yüklenmek istenecek. Yükle seçeneğine basın ve şifrenizi girin.

- Adım 4 : Profil yüklendikten hemen sonra iPhone veya iPad yeninden başlatılacak. Bundan sonra yapılacak işlem çok kolay

- Adım 5 : iPhone veya iPad açıldıktan sonra Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 11 güncellemesini yükleyebilirsiniz.

   << Önceki sayfa
 

 EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  KURUMSAL
Hakkında
Künye
Gizlilik Politikası
İletişim
 
  KATEGORİLER
BİLGİSAYAR
MOBİL
YAZILIM
VİDEOLAR
GÜNCEL
OYUN KONSOL
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ
 
  İLETİŞİM
Her türlü soru, reklam ve önerileriniz için info@technobilgi.net adresinden bize ulaşabilirsiniz. En geç 24 saat içinde tarafınıza geri dönüş yapılmış olur
  TECHNO TUBE VİDEOLAR
 


Copyright © 2016 www.technobilgi.net
DMCA.com Protection Status